0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Настільні ігри

--10%
Акція
0
Granna IQ Сімейки – це настільна гра для всієї родини, що знайомить дітей з різними видами тварин та їхніми етапами життя. Зроблено в Польщі. Ігрові картки зображують життя восьми видів тварин. Вони показують маленьких звіряток, їхніх старших брат..
185 ₴203 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Ілюстроване Лото – це ще одна нова адаптація всім відомого лото. Замість чисел, зберіть усі різнокольорові зображення. Зроблено в Польщі. Ілюстроване лото стане чудовою забавкою для всієї сім'ї. Воно захоплює навіть найнепосидючіших дітей! К..
228 ₴251 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Tactic Чудова подорож – це настільна гра для дітей старше 8 років, з якою ви опинитеся у найдивовижніших містах Європи. Також ви зможете позмагатися зі своїми друзями за звання головного стратега та найзавзятішого мандрівника. Як грати Приготуйтеся д..
449 ₴494 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Tactic Чудеса світу (55835) – це настільна гра для всієї сім'ї про неймовірні місця на Землі. Знайомтесь з дивовижними архітектурними та природними пам'ятками різних континентів та плануйте майбутні подорожі! Захоплива настільна гра познайомить вас ..
494 ₴543 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Монстри, до шафи! – це настільна гра для юних приборкувачів монстрів. Її особливість в тому, що замість звичного суперництва, гравцям доведеться об'єднати свої сили, щоб перемогти монстрів. Зроблено в Польщі. Більш детально з правилами гри ви ..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Темпо! – це весела гра, в якій потрібно швидко вигадувати слова на задану тему та букву. Зроблено в Польщі. Як грати Гра має два рівні складності. Простіший рівень створений спеціально для молодших дітей, а от складніший спантеличить навіть..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Темпо! – це весела гра, в якій потрібно швидко вигадувати слова на задану тему. Зроблено в Польщі. Як грати Щоб перемогти, потрібно мати великий запас знань та ерудицію. Адже доведеться швидко згадувати слова на задану тему. Кожен гравець..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
У Granna Трикутник та компанія потрібно за допомогою різноманітних фігур складати зображення на швидкість. Зроблено в Польщі. Різнокольорові фігурки подобаються всім! Спробуйте скласти за допомогою них зображення. Є два рівні складності, тому гра..
190 ₴209 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Велика маленька мишка – це гра, яка розвиває спостережливість та логічне мислення за допомогою кольорових картинок з мишенятками-протилежностями. Зроблено в Польщі. Як грати Гра складається з двох типів карток. Половина з них синього кольор..
228 ₴251 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna IQ Планета тварин – це весела настільна гра, що знайомить з неймовірним світом тварин. Зроблено в Польщі. Як грати В комплект входить 110 карток із зображеннями різноманітних тварин. На кожній з них є коротка інформація про вагу тваринки, ї..
242 ₴267 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Дино vs Дино – це весела гра для дітей про динозаврів. Спробуйте зберегти цілий вид від вимирання! Зроблено в Польщі. Як грати Уважно роздивіться картки з різноманітними динозаврами! Кожен з них має свій розмір, швидкість та по-різному адап..
242 ₴267 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Руммі – це захоплива настільна гра для усієї родини. Це дорожня версія, тому до інших її переваг варто також додати компактність. Беріть її у подорож, щоб час в дорозі промайнув непомітно! Правила гри здаються простими, і навчитися грати в Рум..
249 ₴274 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дорожня версія популярної гри у пояснення слів Tactic Alias Junior, створена спеціально для дітей. Завдання гравців – описати те, що написано на картці партнерам по команді, фактично не називаючи слово. Версія Юніор містить легші завдання, а картки т..
279 ₴307 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дорожня україномовна версія всесвітньо відомої гри Tactic Alias Original, що з'явилася у Фінляндії у 1995 році. Мета гри – пояснити написані на картках слова своїм партнерам по команді. Перевага цієї версії гри – її компактність. Якщо ви збираєтеся ..
279 ₴307 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дорожня україномовна версія всесвітньо відомої гри Tactic Сімейний Еліас (58111) – це чудовий спосіб гарно провести час. Спробуйте пояснити слово не вимовляючи його! Щоб перемогти, використовуйте синоніми й антоніми до слова, яке партнер має відгада..
279 ₴307 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Суперфермер міні-версія – це компактна адаптація відомої настільної гри для всієї родини, що допомагає відчути себе суперфермером, тобто розводити тварин і отримувати від цього прибуток. Гру вигадав після Другої світової війни знаменитий поль..
304 ₴334 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Вежа (14004) – це весела гра для великої компанії. Спробуйте грати так, щоб вежа простояла якомога довше. Щоб перемогти, потрібно увімкнути логіку та планувати на кілька ходів вперед. Адже правильно поставлений брусок, який розхитає вежу, мо..
304 ₴334 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Cortex 2 Challenge – це створена спеціально для дітей настільна гра з різноманітними завданнями. Яскраві картки навчать рахувати, розвинуть уяву, реакцію та ерудицію. Зроблено в Іспанії. В цю версію гри грати ще цікавіше! В неї входить аж 90 карток..
425 ₴467 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Cortex 2 Challenge Kids – це створена спеціально для дітей настільна гра з різноманітними завданнями. Яскраві картки навчать рахувати, розвинуть уяву, реакцію та ерудицію. Зроблено в Іспанії. Версія настільної гри Kids чудово підійде для молодших д..
425 ₴467 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Прапори світу (58139) – це настільна гра, яка допоможе дітям та дорослим легко вивчити прапори всіх країн світу під час захопливого змагання. Зроблено в Фінляндії. Як грати Кожен гравець отримує підставки з назвами континентів та картки з пра..
449 ₴494 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Чудеса світу (56262) – це настільна гра для всієї сім'ї про неймовірні місця на Землі. Знайомтесь з дивовижними архітектурними та природними пам'ятками різних континентів та плануйте свої майбутні подорожі! Захоплива настільна гра познайомить..
449 ₴494 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic "Я...Еліас" (54669) – це можливість відчути себе іншою особою. Проведіть розслідування та відгадайте, ким вам довелося стати. Протягом обмеженого часу вам доведеться ставити різноманітні запитання іншим гравцям, а вони можуть відповідати лише..
486 ₴535 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Острів драконів – це настільна кооперативна гра для всієї родини, яку можна віднести до категорії ігор з кубиком. Гравцям доведеться діяти спільно заради головної мети: будівництва замку на острові, на якому повно драконів. Втім, будьте спокій..
599 ₴659 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Alias Junior – це версія популярної гри в пояснення слів, створена спеціально для дітей. Завдання гравців – описати те, що написано на картці своїм партнерам по команді, фактично не називаючи слово. Версія Юніор містить легші завдання, а картк..
599 ₴659 ₴
cart-icon