Паяльник Pro'sKit SI-124B-100
--10%
Акція
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pro'sKit
  • Модель: 10900-m
  • Наявність: Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Особливості
  • Підходить для паяння безсвинцевими припоями
  • Екологічно безпечний і антистатичний
  • Ергономічний дизайн рукоятки
  • Висока робоча температура
Технічні характеристики
Напруга живлення 220~230 В
Потужність 100 Вт
Температура (макс.) 500 °C ±10%
Матеріал полікарбонат
Змінне жало 9SI-123T-8B/8D
Комплектація
  • Паяльник Pro'sKit SI-124B-100 — 1 шт.
  • Конічне паяльне жало — 1 шт.
Поради для паяння
Youtube video
Youtube video
Потужність 100 Вт
Живлення 220 В
Температурна стабілізація Немає
Керування Без керування
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
--10%
Акція
Продано
--10%
--10%