Паяльне жало Quick QSS200-0.8D
--10%
Акція
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Quick
  • Модель: 864612-m
  • Наявність: Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Технічні характеристики
Довжина 12 мм
Ширина 0,8 мм
Висота облудженої частини 3 мм