Паяльне жало Quick QSS200-1.2D
--10%
Акція
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Quick
  • Модель: 864611-m
  • Наявність: Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Технічні характеристики
Довжина 12 мм
Ширина 1,2 мм
Висота облудженої частини 3 мм
Сумісність
  • Паяльна станція Quick 712 ESD
  • Паяльна станція Quick 203
  • Паяльна станція Quick 203H
  • Паяльна станція Quick 204
  • Паяльна станція Quick 204H
  • Паяльна станція Quick 376
  • Паяльна станція Quick 376D
Форма двосторонній зріз
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
--10%