0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Електронні набори

--10%
Акція
0
STEM-конструктор Artec Універсальний автомобіль для експериментів (Multipurpose Basic Experiment Car) – це набір для самостійного складання простої машинки з різними пристроями, які допоможуть вивчити основи електрики і механіки. Експериментуйте з рі..
232 ₴255 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
STEM-конструктор 4M Дверний дзвінок – це конструктор для самостійного складання справжнього дверного дзвінка, який можна встановити на будь-які двері, і ви завжди будете оповіщені, якщо до вас завітають відвідувачі. Зроблено в Китаї. Принцип роботи К..
330 ₴363 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
STEM-конструктор Artec Еволюція машини на сонячній енергії (Solar Car Evolution) – це універсальний набір для самостійного складання серії простих машинок, які допоможуть вивчити основи електрики і механіки. Ви зможете скласти просту машинку, машинку..
330 ₴363 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
STEM-конструктор Artec Електромобіль: паралельні та послідовні з'єднання в електричному колі (Hands-on Lab 2-Way Car Circuit Kit) – це універсальний набір для самостійного складання декількох простих приладів: двох машинок і маленького ліхтарика, які..
494 ₴543 ₴
cart-icon
-25%
Акція
0
4M Пташка-технооригамі – це навчальний набір для створення моторизованої пташки-оригамі. В процесі складання дитина познайомиться з мистецтвом оригамі та дізнається про принцип роботи електродвигуна. Зроблено в Китаї. Що таке STEAM? STEAM – це сучасн..
789 ₴592 ₴
cart-icon
-25%
Акція
0
4М Робот-охоронець – це навчальний набір для складання робота, який буде охороняти вашу кімнату та попереджати про всіх неочікуваних гостей. Зроблено в Китаї. Що таке STEAM? STEAM – це сучасний підхід до навчання, який інтегрує природничі науки (Scie..
799 ₴599 ₴
cart-icon
-23%
Акція
0
4М Моторизована гоночна машинка – це навчальний набір для самостійного складання моторизованої машинки, яка демонструє принципи роботи електродвигуна. Для складання, вам знадобляться дві батареї AA та хрестоподібна викрутка. Зроблено в Китаї. Як кори..
814 ₴627 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
STEM-конструктор Artec Радіокерована машинка-куб (SPC RC Cube) – це універсальний набір для самостійного складання машинки у формі куба з пультом дистанційного керування з картону та простих матеріалів. Вивчіть, яким чином використовуються радіосигна..
684 ₴752 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
STEM-конструктор 4M Охоронна сигналізація – це конструктор для самостійного складання справжньої шпигунської сигналізації. Модель складається згідно з інструкцією, що поставляється в комплекті. Зроблено в Китаї. Відео td { border: 1px..
290 ₴319 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №1 Базовий – це конструктор для вивчення електроніки з нуля. З його допомогою дитина пізнає всі тонкощі роботи резисторів: постійних, змінних, фоторезисторів та терморезисторів, а також вивчить принципи роботи з конденсатором. Н..
399 ₴439 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
STEM-конструктор ArTeC Гоночна машина для експериментів з перетворенням енергії (Energy Conversion Car Set) – це конструктор для самостійного складання гоночної машинки з пультом дистанційного керування. До комплекту входить все необхідне для дослідж..
455 ₴500 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор Практична електроніка №2 Перемикачі – це конструктор, що пояснює особливості застосовувати в електричних схемах найрізноманітніших типів перемикачів: кнопок, тумблерів, DIP-перемикачів, герконів, реле. Набір призначений для тих, хто вже з..
455 ₴500 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №6 Операційні підсилювачі – це набір для проведення десяти експериментів, присвячених будові та принципам роботи операційних підсилювачів. Якщо електроніка вже встигла стати невіддільною частиною життя вашої родини, то цей конст..
455 ₴500 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №7 Таймер NE555 — це електронний набір, який навчить вас працювати з однією з найпопулярніших мікросхем — NE555. Також ви дізнаєтесь, як розрізняти електричні сигнали за їхньою формою та властивостями, визначати їхній період, ча..
455 ₴500 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Електронний конструктор ОМКА – це набір для самостійного складання різних пристроїв, які допоможуть ознайомитися з базовими принципами електроніки. Принцип використання Все необхідне для створення електронних пристроїв знаходиться в коробці: макетна..
459 ₴505 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор 4M Суперсейф – це STEM-конструктор для самостійного складання суперскладного сейфа, обладнаного сигналізацією і кодовим замком, який дуже важко зламати. Це корисний набір для вивчення структури замка та підключення ланцюга дротового зв’яз..
489 ₴538 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор Практична електроніка №3 Напівпровідники – це конструктор, який допоможе дитині вивчити незамінні компоненти більшості електронних приладів, а саме діоди, стабілітрони та транзистори. У набір входить яскравий навчальний посібник з пояснен..
490 ₴539 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор Artec Металошукач (SPC Metal Detector) – це універсальний набір для самостійного складання металошукача. Цей набір чудово підходить для навчання законам електромагнітної взаємодії та ознайомлення з принципами роботи металошукачів. Принци..
521 ₴573 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №8 Цифрова електроніка — це електронний набір, з яким ви познайомитесь з різними системами числення, дізнаєтесь про області їх застосування та про принципи роботи базових логічних елементів та інших мікросхем. Також набір вчить ..
646 ₴711 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №4 Оптоелектроніка – це конструктор, в ході роботи з яким дитина зануриться в світ сучасної оптоелектроніки. Набір містить детальний навчальний посібник з десятком експериментів, після проведення яких такі електронні компоненти ..
684 ₴752 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Практична електроніка №5 Джерела живлення – це конструктор, що пояснює будову та принципи роботи сучасних джерел живлення. Набір містить навчальний посібник, інформаційний довідник та велику кількість різних деталей в індивідуальних упаковках із заст..
950 ₴1 045 ₴
cart-icon