0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Головоломки та настільні ігри

--10%
Акція
0
Granna IQ Сімейки – це настільна гра для всієї родини, що знайомить дітей з різними видами тварин та їхніми етапами життя. Зроблено в Польщі. Ігрові картки зображують життя восьми видів тварин. Вони показують маленьких звіряток, їхніх старших брат..
185 ₴203 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Ілюстроване Лото – це ще одна нова адаптація всім відомого лото. Замість чисел, зберіть усі різнокольорові зображення. Зроблено в Польщі. Ілюстроване лото стане чудовою забавкою для всієї сім'ї. Воно захоплює навіть найнепосидючіших дітей! К..
228 ₴251 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Головоломка Smart Games Дельфіни-акробати, Дорожня магнітна гра – це весела гра з дельфінами, яку можна взяти з собою у подорож. Зроблено в Бельгії. Як грати У цій головоломці є аж 48 завдань різних рівнів складності. Ми рекомендуємо починати з най..
304 ₴334 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Tactic Чудова подорож – це настільна гра для дітей старше 8 років, з якою ви опинитеся у найдивовижніших містах Європи. Також ви зможете позмагатися зі своїми друзями за звання головного стратега та найзавзятішого мандрівника. Як грати Приготуйтеся д..
449 ₴494 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Tactic Чудеса світу (55835) – це настільна гра для всієї сім'ї про неймовірні місця на Землі. Знайомтесь з дивовижними архітектурними та природними пам'ятками різних континентів та плануйте майбутні подорожі! Захоплива настільна гра познайомить вас ..
494 ₴543 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Монстри, до шафи! – це настільна гра для юних приборкувачів монстрів. Її особливість в тому, що замість звичного суперництва, гравцям доведеться об'єднати свої сили, щоб перемогти монстрів. Зроблено в Польщі. Більш детально з правилами гри ви ..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Темпо! – це весела гра, в якій потрібно швидко вигадувати слова на задану тему та букву. Зроблено в Польщі. Як грати Гра має два рівні складності. Простіший рівень створений спеціально для молодших дітей, а от складніший спантеличить навіть..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Granna Темпо! – це весела гра, в якій потрібно швидко вигадувати слова на задану тему. Зроблено в Польщі. Як грати Щоб перемогти, потрібно мати великий запас знань та ерудицію. Адже доведеться швидко згадувати слова на задану тему. Кожен гравець..
532 ₴585 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Міні-головоломка Кубік Рубіка Rubik's Змійка – це головоломка, що складається з 24 трикутників, з'єднаних шарнірами. Змійка виконана у біло-блакитних кольорах, має кільце з ланцюжком і перетворюється у понад 50 різноманітних фігур та форм. Як грати О..
114 ₴125 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Міні-головоломка Кубік Рубіка Rubik's Кубик 3×3 – це зменшена версія класичного кубіка Рубіка 3×3. Це навчальна іграшка, що сприяє розвитку дрібної моторики, м'язової пам'яті та зорово-моторної координації. Крім того, головоломка оснащена кільцем, що..
161 ₴177 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Кубік Рубіка Rubik's Кубік 2×2 – це спрощена версія популярної головоломки кубік Рубіка 3×3. Це навчальна іграшка, що не лише розважає, але й сприяє розвитку дрібної моторики, м'язової пам'яті та зорово-моторної координації. Як грати Правила прості: ..
185 ₴204 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
У Granna Трикутник та компанія потрібно за допомогою різноманітних фігур складати зображення на швидкість. Зроблено в Польщі. Різнокольорові фігурки подобаються всім! Спробуйте скласти за допомогою них зображення. Є два рівні складності, тому гра..
190 ₴209 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Кубік Рубіка Rubik's: 3×3×1 — це спрощена версія популярної у світі головоломки, що розвиває логіку, просторове мислення та планування. Почніть з неї, щоб з часом складати більші та складніші Кубіки Рубіка. Як грати Кубик 3×3×1 має 9 білих клітино..
195 ₴214 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Велика маленька мишка – це гра, яка розвиває спостережливість та логічне мислення за допомогою кольорових картинок з мишенятками-протилежностями. Зроблено в Польщі. Як грати Гра складається з двох типів карток. Половина з них синього кольор..
228 ₴251 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna IQ Планета тварин – це весела настільна гра, що знайомить з неймовірним світом тварин. Зроблено в Польщі. Як грати В комплект входить 110 карток із зображеннями різноманітних тварин. На кожній з них є коротка інформація про вагу тваринки, ї..
242 ₴267 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Granna Дино vs Дино – це весела гра для дітей про динозаврів. Спробуйте зберегти цілий вид від вимирання! Зроблено в Польщі. Як грати Уважно роздивіться картки з різноманітними динозаврами! Кожен з них має свій розмір, швидкість та по-різному адап..
242 ₴267 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Tactic Руммі – це захоплива настільна гра для усієї родини. Це дорожня версія, тому до інших її переваг варто також додати компактність. Беріть її у подорож, щоб час в дорозі промайнув непомітно! Правила гри здаються простими, і навчитися грати в Рум..
249 ₴274 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Головоломка Smart Games IQ Бум – це забавка, що розвиває логіку та дозволяє весело і з користю провести час. Зроблено в Бельгії. Як грати До гри додається буклет зі 120 завданнями різних рівнів складності. Ми рекомендуємо починати з найпростіших. Н..
262 ₴288 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Smart Games IQ XOXO – індивідуальна логічна гра для дітей від 5 років. У набір входить ігрове поле та десять кольорових двосторонніх елементів у вигляді букв X та О, які необхідно зібрати в єдине ціле. І пам'ятайте, що існує лише одне правильне рішен..
269 ₴296 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Smart Games IQ Блок – це головоломка для дітей старше 6 років, розрахована на одного гравця. У набір входить ігрове поле, кольорові деталі та білі перегородки, або ж "стіни". І саме вони будуть допомагати вам знайти правильне рішення для кожного з 12..
269 ₴296 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Smart Games IQ Профі – це головоломка, яка містить 120 завдань для створення фігур у двомірному та тривимірному просторі. Внутрішнє ігрове поле призначене для виконання 2D-завдань, а центральна його частина – для побудови 3D-пірамід. На зворотному бо..
269 ₴296 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Smart Games IQ Фокус – це настільна логічна гра, що має 120 завдань різної складності. Попри те, що на перший погляд головоломка здається простою, вирішити її буде не так-то просто. Але разом з тим, розгадування завдань гри точно не дадуть вам занудь..
269 ₴296 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Smart Games Золото гнома – це дорожня гра-головоломка, виконана у вигляді книги. Містить 48 завдань різної складності. Призначена для дітей старше 7 років. Мета гри – допомогти гному роздобути золоті зливки, заховані у шахті. Для цього на ігровому по..
269 ₴296 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дорожня версія популярної гри у пояснення слів Tactic Alias Junior, створена спеціально для дітей. Завдання гравців – описати те, що написано на картці партнерам по команді, фактично не називаючи слово. Версія Юніор містить легші завдання, а картки т..
279 ₴307 ₴
cart-icon