0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

3D-пазли

--10%
Акція
0
UGEARS Причіп – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Причіп з відкидним бортом. На ньому є все, що може знадобит..
250 ₴275 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Римська колісниця від Wooden.City – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Складіть свою власну римську колісницю, яка виглядає..
380 ₴418 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
UGEARS Театр – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Зібравши модель, можна покрутити колесо та подивитися як змін..
465 ₴512 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
UGEARS Рейки з переїздом – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Цей конструктор – доповнення до локомотиву та перону від UGEARS. Створіть цілу залізничну..
741 ₴815 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Лондонський автобус від Wooden.City – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Автобус приводиться в рух гумомотором з двома швид..
1 140 ₴1 254 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
UGEARS Перон – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Конструктор містить все необхідне для створення затишної залізничної станції. Разом з локомотивом та ..
1 330 ₴1 463 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Time for Machine Mysterious Timer – це механічний 3D-пазл для складання металевого хронографа, унікальної механічної конструкції, яка не має аналогів у світі. Відео td { border: 1px solid grey; /* Границы клеток */ } table { border:..
1 499 ₴1 649 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Time for Machine Glorious Cabrio – це конструктор для складання елегантного металевого заводного кабріолета. Відео td { border: 1px solid grey; /* Границы клеток */ } table { border: 1px solid grey; width: 100%; /* Ширина таблицы ..
1 749 ₴1 924 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Трибики – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається без інструкції. Особливості 4 різних фігурки: тракторець, кіт, голова, сердечко. Коліща..
100 ₴110 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Навігатор дат – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). З допомогою конструктора можна скласти механічний календар для планування справ. Звичайно ж м..
102 ₴112 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Катапульта від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Катапульта сконструйована за давньоєгипетським проектом і складається з метального плеча, шківів і важеля. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструктор Wood T..
181 ₴199 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Двигун – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Пневматичний двигун. Точний аналог парових машин. Для того..
250 ₴275 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Кодовий замок від UGEARS – це 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки).Ви можете створити 1000 кодових комбінацій для вашого замка. Зібравши модель «Кодовий замок», ви з..
250 ₴275 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Силомір – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Дмухнувши на верхнє зубчасте колесо, ви побачите, як вся си..
259 ₴285 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Біплан від Wooden.City – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Біплан приводиться в рух гумомотором. Пусковий гачок запускає м..
300 ₴330 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Перший автомобіль від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Автомобіль – копія Benz Patent Motorwagen 1886 року випуску, оснащена поворотним кермом та колесами. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструктор Wood ..
341 ₴375 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Квадроцикл від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Оснащений поворотним кермом та шипованими колесами, квадроцикл їздить наче справжній сучасний всюдихідний транспорт. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструк..
345 ₴380 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Колесо огляду від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Колесо схоже на справжній атракціон, оснащений обертовим механізмом та сидіннями. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструктор Wood Trick неймовірно цікави..
371 ₴408 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Млин від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Лопаті млина обертаються навколо осі і приводять в рух шестерні. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструктор Wood Trick неймовірно цікавий для людей різного віку, ..
371 ₴408 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Трактор – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Повний привід. Три режими управління. Без поспіху проїждж..
390 ₴429 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Механічна шкатулка (візитниця) – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається за інструкцією. Особливості Зібравши модель, можна покрутити зуб..
408 ₴449 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дерев'яний конструктор Wooden.City Мапа світу (розмір L) – це 3D-пазл для збирання настінної мапи світу. Усі деталі виготовлені з екологічно чистої фанери та безпечні для користувача. Для складання конструктора не потрібно додаткових інструментів, ад..
483 ₴531 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Вежовий кран від Wood Trick – це колекційна механічна 3D модель-конструктор. Верхняя частина цієї високої споруди зі стрілою і гакоблоком обертається на 360 градусів. Динамічний, багатогранний, унікальний тривимірний конструктор Wood Trick неймовірно..
488 ₴536 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
UGEARS Квітка-скринька – механічний 3D-пазл, модель для самостійного складання без клею та спеціальних інструментів (готові деталі просто виймаються з дошки). Збирається згідно з інструкцією. Особливості Якщо покрутити кільце в основі квітки, пелю..
491 ₴540 ₴
cart-icon