0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Будівельні кубики

--10%
Акція
0
Конструктор COKO Будівельні кубики 22 – це набір з 22 геометричних фігур (куб, циліндр, паралелепіпед, призма) для самостійного складання нових форм і конструкцій у будь-яких можливих комбінаціях, які може підказати вам ваша фантазія. Може слугувати..
1 520 ₴1 672 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Верблюд-акробат LA-3 – це дерев’яна іграшка з 14 елементів. Усі деталі верблюда виготовлені з натурального дерева і пофарбовані у приємні пастельні кольори безпечною фарбою на водяній основі Елементи іграшки кріпляться за допомогою ґумок завдя..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Крокодил-акробат LA-2 – це дерев’яна іграшка з 22 елементів. Усі деталі крокодила виготовлені з натурального дерева і пофарбовані у приємні пастельні кольори безпечною фарбою на водяній основі. Елементи іграшки кріпляться за допомогою ґумок за..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Машинка міні-карт LA-2 – це дерев’яна іграшка-машинка, що по дизайну схожа на справжній гоночний болід. Іграшка виготовлена з натурального дерева і пофарбована у приємні насичені кольори безпечною фарбою на водній основі. Машинка компактна, не..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Песик-каталка LК-1 – це дерев’яний потішний песик-каталка. У песика чотири лапи у вигляді маленьких кольорових коліщат, тому він може слідувати за вами будь-куди. Завдяки прикріпленій мотузці ваша дитина зможе вигулювати нового друга як справж..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Сортер квадратний LS-3 із 8 елементами різного кольору, розміру і форми, які необхідно вставити у відповідні отвори. Деталі можна зберігати всередині сортера. Відкрийте маленькі дверцята на магнітних кріпленнях у боковій частині іграшки і скла..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
CUBIKA Мотоцикл-чопер LМ-5 – це дерев’яний конструктор з 58 елементів для самостійного складання мотоцикла-чопера. Дотримуйтесь покрокової інструкції та складіть власний крутий мотоцикл. Деталі з’єднуються за допомогою вбудованих в них магнітів, що р..
0 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дерев'яний конструктор CUBIKA Машинка Експрес-морозиво LM-8 – це набір для складання машинки, який складається з 5 елементів. Конструктор складається за принципом пірамідки - кубики одягаються на два стрижня. Крім того, машинка рухома та може пересу..
120 ₴132 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дерев'яний конструктор CUBIKA Таксі LM-6 – це набір для складання таксі з 5 елементів. Машинка збирається за принципом сортера та може пересуватись завдяки рухомим колесам. Конструктор виготовлений з екологічно чистої деревини на обладнанні найвищої ..
120 ₴132 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
CUBIKA Собака-акробат LA-1 – це дерев’яна іграшка з 14 елементів для самостійного складання собаки. Усі деталі собаки виготовлені з натурального дерева і пофарбовані у приємні пастельні кольори безпечною фарбою на водяній основі. Елементи іграшки крі..
130 ₴143 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дерев'яний конструктор CUBIKA Казкове місто LKM-2 – це набір для побудови казкового міста з 18 елементів. На кожну фігурку нанесені різні малюнки: вікна, двері, балкони та цеглинки. Деталі конструктора мають різну форму, тож дитина може фантазувати т..
170 ₴187 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
CUBIKA Вежа LD-1 – це дерев’яний конструктор з 10 елементів для самостійного складання вежі. Необхідно правильно скласти кольорові блоки, щоб ваша вежа не впала. Усі елементи конструктора виготовлені з натурального дерева і пофарбовані безпечною фарб..
200 ₴220 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Дерев'яний конструктор CUBIKA Потяг скарби гномів LP-4 – це набір для побудови потяга з 18 деталей. Конструктор складається за принципом пірамідки - кубики одягаються на стрижні. Вагони потяга легко з'єднуються між собою та утворюють яскраву конструк..
330 ₴363 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
CUBIKA Ратуша LV-1 – це дерев’яний конструктор з 52 елементів для самостійного складання ратуші. Будівля має головний вхід і вежу з годинником як і справжня ратуша. Усі деталі конструктора виготовлені з натурального дерева і пофарбовані у приємні пас..
500 ₴551 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор COKO Будівельні кубики – це набір з 14 геометричних фігур (куб, циліндр, паралелепіпед, призма) для самостійного складання нових форм і конструкцій у будь-яких можливих комбінаціях, які може підказати вам ваша фантазія. Може слугувати, як..
1 150 ₴1 265 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Конструктор COKO Будівельні кубики 36 – це набір з 36 геометричних фігур (куб, циліндр, паралелепіпед, призма) для самостійного складання нових форм і конструкцій у будь-яких можливих комбінаціях, які може підказати вам ваша фантазія. Може слугувати ..
2 578 ₴2 836 ₴
cart-icon