0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Шланги для пневмоінструменту PVC, PU

0
Шланг спіральний поліуретановий AHC46-A використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосферн..
299 ₴
cart-icon
0
Шланг спіральний поліуретановий AHC46-B використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосферн..
429 ₴
cart-icon
0
Шланг спіральний поліуретановий AHC46-C використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосферн..
556 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PU6 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосф..
603 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований в бухті PU4 використовується для передачі повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не піддається гідролізу і має хорошу стійкість до впливу озону і мікроорганізмів. Особливості: Стійкий до атмосферних..
945 ₴
cart-icon
0
Шланг спіральний поліуретановий AHC48-J використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосферн..
950 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PU8 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосф..
993 ₴
cart-icon
0
Шланг спіральний поліуретановий AHC48-K використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосферн..
1 260 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PU10 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмос..
1 442 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PU12 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмос..
1 537 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PR8 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмосф..
1 537 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PU12 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмос..
2 104 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PR10 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмос..
2 187 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-34A, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
2 601 ₴
cart-icon
0
Шланг поліуретановий армований у бухті PR12 використовується для передавання повітря в пневматичних системах стандартного тиску. Шланг не схильний до гідролізу та має гарну стійкість до впливу озону та мікроорганізмів.  Особливості: Стійкий до атмос..
2 659 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35A, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
2 951 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35B, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
2 951 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35C, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
4 196 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35D, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
4 846 ₴
cart-icon
0
Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга AIRKRAFT AHC-35E, використовувана разом з пневматичними інструментами. ОСОБЛИВОСТІ Полегшена конструкція; Простота установки в будь-якому місці; Висувна конструкція дозволяє автоматично перемотув..
5 674 ₴
cart-icon
0
Шланг повітряний на котушці 8х12мм 10м 20атм TOPTUL KHAP0810E..
8 064 ₴
cart-icon
0
Шланг для компресора на котушці 8x12мм 15 м 20атм TOPTUL KHAP0815E..
9 188 ₴
cart-icon
0
Пневмошланг на котушці 9,5x13,5 мм 10м 20атм TOPTUL KHAP1010E..
9 412 ₴
cart-icon
0
Пневмошланг на котушці (подовжувач пневматичний) 20атм 9,5x13,5мм 15м TOPTUL KHAP1015E   Настінна автоматична котушка для пневматичного шланга TOPTUL KHAP1015E використовується разом з пневматичними інструментами.   ОСОБЛИВОСТІ Полегшений; Настінний..
15 435 ₴
cart-icon