0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Вулканізатори

0
Апарат працює на вбудованій автоматиці, а у разі виникнення короткого замикання спрацьовує захист. Для притиску використовується ходовий гвинт. За повний робочий цикл вулканізатора TORIN TRAD001 можна ремонтувати площу 60х60 мм. Цей вулканізатор наст..
4 700 ₴
cart-icon
0
Дана версія вулканизатора відрізняється невеликими розмірами, тому вона легко у використанні і не вимагає багато часу і сил при роботі. Апарат оснащений автоматичною підтримкою температури під час процесу вулканізації. Пневмоциліндр здійснює притиск ..
8 495 ₴
cart-icon
0
Вулканізатор з гвинтовим притискачем Torin TRAD004 є професійним стендом для ремонту автошин і камер. Будь-які типи пошкоджень можна усунути за допомогою цього вулканізатора. Притискач здійснюється спеціальним гвинтом. За допомогою таймера можна вибр..
20 911 ₴
cart-icon
0
Вантажний вулканізатор змодельований у формі струбцини, на кінцях якої розташовані дві нагрівальні пластини потужністю 550 Вт, що забезпечують двостороннє прогрівання гуми та відповідно висококласну вулканізацію. Ця модель обладнана таймером, що конт..
21 599 ₴
cart-icon
0
Модель вулканізатора TORIN TRAD004Q обладнана системою автоматичного підтримання температури під час процесу вулканізації. Більш якісна вулканізація здійснюється завдяки наявності 2, а не 1 нагрівальних елементів. Завдяки притисканню за допомогою пне..
43 032 ₴
cart-icon
Продано
0
Форма для варіння вентилів (сосків) для ВЛК-ПРФ Країна виробник: Україна; Виробник: СНД; Тип: НастільнийДополнительные характеристики. Гарантийный срок: 12..
605 ₴
cart-icon
Продано
0
Вихід на режим (прогрів) без закиду температури, підтримка температури в межах ± 0,5°С в прогрітому стані, регулювання і контроль температури верхнього і нижнього нагрівача плюс зручний і зрозумілий інтерфейс вигідно виділяють "Вулкан-профі" серед пр..
9 130 ₴
cart-icon