0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Обслуговування оптоволоконних мереж

--10%
Акція
0
Pro'sKit CP-FB01 - це універсальний стрипер для зачищення відвідних оптоволоконних кабелів розміром 3,1x2,0 мм. Особливості Виготовлений з легованої сталі, покритої цинком. Ефективний і простий у використанні. Підходить для відвідних оптоволоконних..
659 ₴725 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Pro'sKit DK-2043 – ножиці для кевлару. Особливості Леза з високовуглецевої легованої сталі з ванадієм і молібденом HRC60-62, твердість краю HV1200. Рукоятки зроблені з термостійкого пластмасового еластомеру Великий запас довговічності Технічні хара..
697 ₴767 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Pro'sKit MT-7510 - це портативний і легкий в користуванні тестер цілісності оптоволоконного кабелю з FC/PC, SC і ST конектором. Особливості Лазерний світлодіод класу III B. 2,5 мм універсальний конектор FC, ST и SC. Безперервний і мигаючий режими. ..
1 833 ₴2 016 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Pro'sKit FB-C010 — очищувач оптичних роз'ємів. Особливості Повне очищення конекторів SC, FC, MU, LC, ST, D4, DIN. Більше 500 циклів очищення. Спеціальні щільні текстильні волокна без вмісту алкоголю не вимагають додаткових речовин для очищення. Проз..
2 093 ₴2 302 ₴
cart-icon
-12%
Акція
0
Pro'sKit MT-7508 – пристрій для виявлення несправностей оптоволоконного кабелю. Pro'sKit MT-7508 є світлогенератором (джерелом світла) для оптоволоконного кабелю на основі лазерного світлодіода. Тестер цілісності оптоволоконного кабелю Pro'sKit MT-75..
2 687 ₴2 365 ₴
cart-icon
--10%
Акція
0
Pro'sKit MT-7616 – це багатофункціональний пристрій 4 в 1: вимірювач оптичної потужності (вимірює вісім довжин хвиль), тестер кабелів RJ45, оптичний дефектоскоп (вихідна потужність 30 мВт) та світлодіодний ліхтарик. Прилад оснащений функціями зберіга..
2 427 ₴2 670 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO FIP-420B – це вдосконалена модель із популярної серії відеомікроскопів серії FIP-400B з підключенням через USB. Цей мікроскоп призначений для проведення комплексної автоматичної перевірки стану, чистоти та якості оптичних конекторів, які безпосе..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO FIP-430B – це найбільш функціональна модель із популярної серії відеомікроскопів серії FIP-400B з підключенням через USB. Цей мікроскоп призначений для проведення комплексної перевірки стану, чистоти та якості оптичних конекторів, які безпосеред..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO FIP-425B – це високофункціональний відеомікроскоп з бездротовим підключенням, призначений для проведення комплексної перевірки стану, чистоти та якості оптичних конекторів, які безпосередньо визначають якість оптичних з'єднань, у повністю автома..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO FIP-435B – це найбільш функціональна модель із популярної серії відеомікроскопів серії FIP-400B з бездротовим підключенням. Цей мікроскоп призначений для проведення комплексної перевірки стану, чистоти та якості оптичних конекторів, які безпосер..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO FPM-602 – універсальний вимірювач оптичної потужності для оцінки стану лінії. Червоно/зелений світлодіодний індикатор дозволяє зробити висновок про придатність або непридатність лінії, згідно порогів, які ви встановили, тим самим прискорюючи і п..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
EXFO PPM-353C – вимірювач оптичної потужності для мереж PON, BPON, GPON, EPON, FTTx серії PPM-350C. Особливості Одночасне вимірювання сигналів PON в будь-якій точці мережі Унікальний процес вимірювання підвищує ефективність тестування Міцна, всепого..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Вимірювач оптичної потужності HIOKI 3661-20 – прилад для вимірювання оптичної потужності сигналу, втрат оптичної енергії і загасання в кабелі. Вимірювач оптичної потужності незамінний для інженерів, що працюють з оптоволоконними системами. Інструкції..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Вимірювач оптичної потужності Pro'sKit MT-7601 – один з найважливіших інструментів для тестування волокна, що використовується для вимірювання оптичної потужності, а також вимірювання відносних втрат оптоволокна. Простий у використанні для телекомуні..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Запасні електроди оптоволоконного зварювання EasySplicer – це пара змінних електродів для зварювального апарата для оптоволокна EasySplicer Mark 2. Сумісність Зварювальний апарат для оптоволокна EasySplicer Mark 2 Комплектація, зовнішній вигляд та..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Comway A33 – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний і надійний інструмент із сучасною системою вирівнювання по серцевині оптичного волокна в V-подібній канавці. Прилад оснащений потужним нагрівачем, що забезпеч..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Comway C10S – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний та надійний прилад з 6 моторами для точної технології вирівнювання волокон по серцевині. Зварювальний апарат призначений для зварювання волокон типу SM (ITU-..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Comway C6S – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний і надійний інструмент із сучасною системою вирівнювання по серцевині оптичного волокна в V-подібній канавці. Прилад оснащений потужним нагрівачем, що забезпеч..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 36S Standard – це апарат для зварювання оптоволокна з системою вирівнювання за V-подібною канавкою, що позиціонується як ідеальна модель зварювального апарату для мереж доступу, PON/FTTx, СКС та місцевих оптоволоконних ліній зв'язку. Зварюва..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 86S "Kit-A" Standard – це зварювальний апарат, оснащений прецизійними лінзами, завдяки чому забезпечується точне вирівнювання волокон по серцевині. Крім того, такі лінзи дозволяють зварювальному апарату розпізнавати різні типи волокон. Модел..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 86S Standard – це зварювальний апарат, оснащений прецизійними лінзами, завдяки чому забезпечується точне вирівнювання волокон по серцевині. Крім того, такі лінзи дозволяють зварювальному апарату розпізнавати різні типи волокон. Модель 86S St..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 90R12 – це зварювальний апарат для одночасного зварювання 12 волокон, з інноваційними змінними V-подібними канавками, які можна легко й швидко встановити в польових умовах. Це зводить до мінімуму час простою та максимально збільшує продуктив..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Furukawa Fitel S179A – це зварювальний апарат, що здатний за секунди провести зварювання високої якості. Пристрій вносить мінімально можливі втрати на зварному з'єднанні навіть у суворих польових умовах. Поєднуючи в одному пристрої швидкість, точніст..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Grandway GS-40 – це зварювальний апарат для оптоволокна з системою вирівнювання по оболонці, оснащений чотирма двигунами. Час зварювання: 9 секунд, час термоусадження: 25 секунд. Апарат оснащений функціями автоматичного зварювання, автоматичного калі..
0 ₴
cart-icon