0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Зварювальні апарати для оптоволокна

Продано
0
Comway A33 – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний і надійний інструмент із сучасною системою вирівнювання по серцевині оптичного волокна в V-подібній канавці. Прилад оснащений потужним нагрівачем, що забезпеч..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Comway C10S – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний та надійний прилад з 6 моторами для точної технології вирівнювання волокон по серцевині. Зварювальний апарат призначений для зварювання волокон типу SM (ITU-..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Comway C6S – це зварювальний апарат та плавильний пристрій торця волокна в одному. Потужний і надійний інструмент із сучасною системою вирівнювання по серцевині оптичного волокна в V-подібній канавці. Прилад оснащений потужним нагрівачем, що забезпеч..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 36S Standard – це апарат для зварювання оптоволокна з системою вирівнювання за V-подібною канавкою, що позиціонується як ідеальна модель зварювального апарату для мереж доступу, PON/FTTx, СКС та місцевих оптоволоконних ліній зв'язку. Зварюва..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 86S "Kit-A" Standard – це зварювальний апарат, оснащений прецизійними лінзами, завдяки чому забезпечується точне вирівнювання волокон по серцевині. Крім того, такі лінзи дозволяють зварювальному апарату розпізнавати різні типи волокон. Модел..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 86S Standard – це зварювальний апарат, оснащений прецизійними лінзами, завдяки чому забезпечується точне вирівнювання волокон по серцевині. Крім того, такі лінзи дозволяють зварювальному апарату розпізнавати різні типи волокон. Модель 86S St..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Fujikura 90R12 – це зварювальний апарат для одночасного зварювання 12 волокон, з інноваційними змінними V-подібними канавками, які можна легко й швидко встановити в польових умовах. Це зводить до мінімуму час простою та максимально збільшує продуктив..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Furukawa Fitel S179A – це зварювальний апарат, що здатний за секунди провести зварювання високої якості. Пристрій вносить мінімально можливі втрати на зварному з'єднанні навіть у суворих польових умовах. Поєднуючи в одному пристрої швидкість, точніст..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Grandway GS-40 – це зварювальний апарат для оптоволокна з системою вирівнювання по оболонці, оснащений чотирма двигунами. Час зварювання: 9 секунд, час термоусадження: 25 секунд. Апарат оснащений функціями автоматичного зварювання, автоматичного калі..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Ilsintech KF4 – це зварювальний апарат, призначений для зварювання волоконно-оптичного кабелю під час монтажу міських мереж FTTx та PON. Прилад має високу стійкість до ударів, пилу та вологи, а також компактний і зручний дизайн, що дозволяє легко орг..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Зварювальний апарат для оптоволокна Ilsintech Swift F3 – повноцінний комплекс для зварювання оптоволокна, що поєднує в одному корпусі всі необхідні для роботи з оптичними волокнами інструменти. Особливості Вирівнювання по оболонці фіксованою V-поді..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Inno Instrument VIEW 12R – це потужний зварювальний апарат з удосконаленою системою автоматичного вирівнювання затискачів, що гарантує точне та надійне зварювання стрічкових оптичних волокон (до 12 волокон у стрічці). Апарат оснащений функцією подвій..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
INNO View 8 Pro – це оновлена версія зварювального апарату View 8+, оснащена додатковими функціями. Основна відмінність полягає в наявності модуля GPS, який дозволяє визначати розташування апарата. Крім того, апарат оснащений модулем, який передає ко..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Jilong KL-360E – це автоматичний апарат для зварювання оптичних волокон з точним і ручним вирівнюванням, а також з вирівнюванням по серцевині або оболонці волокна. Апарат може зварювати волокна за 9 секунд, а час нагрівання – 15 секунд. Пристрій осна..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Signalfire AI-7C – це зварювальний апарат, який застосовують для зварювання оптоволоконних кабелів, при будівництві магістралей на середні та короткі відстані, прокладанні FTTH-мереж тощо. Апарат відрізняється надзвичайно швидким зварюванням і термоу..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Signalfire AI-9– це зварювальний апарат для оптоволокна з системою вирівнювання волокон по серцевині з автофокусом та шістьма моторами. На відміну від попередніх моделей, AI-9 має вимірювач оптичної потужності та тестер цілісності кабелю. Прилад, що ..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Sumitomo Type-82C+ – зварювальний апарат для оптоволокна для надшвидкого зварювання в будь-яких умовах. Особливості Надшвидкие зварювання: 5 сек. Надшвидке нагрівання: 8 сек. Автоматична ідентифікація волокна (SMF, MMF, DSF, NZDSF, BIF, інші). Авто..
0 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
DVP-740 - це автоматичний зварювальний апарат для SM, MM, DS, NZ-DS(G655), EDF та інших волокон. DVP-740 здатний забезпечити високоякісне зварювання оптичних волокон навіть у найбільш несприятливих для цього умовах навколишнього середовища. Особливо..
47 500 ₴52 250 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Signalfire AI-7 – це зварювальний апарат для оптоволокна з системою вирівнювання волокон по серцевині з автофокусом та шістьма моторами. Прилад, що швидко нагрівається, оснащений потужним чотирьохядерним процесором та великим кольоровим екраном, яскр..
55 100 ₴60 610 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Signalfire AI-8 – це зварювальний апарат для оптоволокна з системою вирівнювання волокон по серцевині з автофокусом та шістьма моторами. Прилад, що швидко нагрівається, оснащений потужним чотирьохядерним процесором та великим кольоровим екраном, яскр..
57 000 ₴62 700 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Jilong KL-500E – це портативний зварювальний апарат для оптоволокна зі сколювачем. Час зварювання 9 секунд, час термоусадження 30 секунд. Вирівнювання по серцевині та оболонці оптичного волокна. Створений для зварювання оптичних волокон SM, MM, DS, N..
57 000 ₴62 700 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Jilong KL-520E – це автоматичний апарат для зварювання оптичних волокон з вирівнюванням по серцевині волокна. Апарат може зварювати волокна за 9 секунд, а час нагрівання: 16-25 секунд.  5,6-дюймовий кольоровий РК монітор з чітким цифровим зображенням..
60 800 ₴66 880 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Jilong KL-510 – це портативний зварювальний апарат для оптоволокна. Вага приладу усього 1,1 кг, габарити 193 мм × 125 мм × 85 мм. Час зварювання 9 секунд, час термоусадження 30 секунд. Вирівнювання по серцевині та оболонці оптичного волокна. Створени..
60 800 ₴66 880 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
EasySplicer Mark 2 – це компактний та зручний зварювальний апарат для оптоволокна, розроблений для повсякденного використання зі встановлення оптоволоконних мереж. Апарат має міцний корпус і розрахований для роботи поза приміщеннями. EasySplicer був ..
64 600 ₴71 060 ₴
cart-icon