0
0
0 0
phone-icon
+380688888658 Замовити дзвінок

Осередки касетниці

Продано
0
Комірка для касетниці KON-PX12-SZUFL – запасний висувний ящик для модульної касетниці для зберігання компонентів KON-PX12. Висувна комірка призначається для впорядкованого зберігання дрібних електронних компонентів, кріпильних та інших елементів на п..
0 ₴
cart-icon
Продано
0
Комірка для касетниці KON-PX4-SZUFL – запасний висувний ящик для модульної касетниці для зберігання компонентів KON-PX4. Висувна комірка призначається для впорядкованого зберігання дрібних електронних компонентів, кріпильних та інших елементів на про..
0 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Комірка для касетниці KON-P60 – запасний висувний ящик для металевої модульної касетниці для зберігання компонентів KON-P60. Висувна комірка призначається для впорядкованого зберігання дрібних електронних компонентів, кріпильних та інших елементів н..
38 ₴42 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Комірка для касетниці KON-PX6-SZUFL – запасний висувний ящик для модульної касетниці для зберігання компонентів KON-PX6. Висувна комірка призначається для впорядкованого зберігання дрібних електронних компонентів, кріпильних та інших елементів на про..
57 ₴63 ₴
cart-icon
--10%
Акція
Продано
0
Комірка для касетниці KON-PX2-SZUFL – запасний висувний ящик для модульної касетниці для зберігання компонентів KON-PX2. Висувна комірка призначається для впорядкованого зберігання дрібних електронних компонентів, кріпильних та інших елементів на про..
133 ₴146 ₴
cart-icon