Паяльник Pro'sKit SI-124B-60
--10%
Акція
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pro'sKit
  • Модель: 10899-m
  • Наявність: Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Паяльник Pro'sKit SI-124B-60 – зручний у використанні паяльник (230 В, 60 Вт). Pro'sKit SI-124B-60 безпечний у роботі і відповідає стандартам якості.
Особливості
  • Ніхромовий нагрівальний елемент.
  • Відповідає вимогам безпеки та стандартів ЄС VDE RoHS.
  • Комфортний в роботі.
Читати далі
Разом з цим товаром купують
Паяльне жало Pro'sKit SI S120T 6B Додати до обраних
Потужність 60 Вт
Живлення 220 В
Температурна стабілізація Немає
Керування Без керування
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
--10%
Акція
Продано
--10%