Паяльне жало Goot RX-85HSRT-3.2D
--10%
Акція
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Goot
  • Модель: 839797-m
  • Наявність: Є в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Особливості
  • Двосторонній зріз.
  • Можливість використовувати для безсвинцевого паяння.
  • Потужний нагрівальний елемент (150 Вт) забезпечує стабільність температури.
  • Стійкість до окислення.
Технічні характеристики
Довжина 11,5 мм
Діаметр зрізу 3,2 мм
Сумісність
  • Паяльна станція для безсвинцевого паяння Goot RX-822AS
Форма двосторонній зріз
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
--10%