Термоповітряна паяльна станція AOYUE 857A++
--10%
Акція
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: AOYUE
  • Модель: 7117-m
  • Наявність: Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Оплата
Приймаємо оплату online
Доставка
У той же день при замовленні до 16:00
Гарантії
Весь товар сертифікований
  • Огляд товару
Особливості
  • Турбінний двигун генерує м'який вихровий повітряний потік
  • На задній панелі блоку розташований плавкий запобіжник на 5 А.
Технічні характеристики
Станція AOYUE-857А++
Діапазон температур 100 - 480 °C
Регулювання температури Сенсорне, дискретне
Регулювання повітряного потоку Сенсорне, дискретне
Потужність 500 Вт (макс.)
Робоча напруга 220 В
Повітряний потік 35 л/хв (макс.)
Двигун Турбінний
Розміри (Д × Ш × В) 131 × 121 × 192 мм
Термофен AOYUE-857А++
Діаметр сопла 21,5 мм
Потік повітря Лінійний
Комплектація
  • Термоповітряна паяльна станція Aoyue-857А++ – 1 шт.
  • Тримач термофена – 1 шт.
  • Насадки – 3 шт.
  • Шнур живлення, 1 м – 1 шт.
Тип нагнітача турбінний
Тип корпуса Настільний
Вакуумний пінцет Немає
Димопоглинач Немає
Джерело живлення Немає
Потужність паяльника Немає паяльника
Потужність фена 500 Вт
Демонтажний пістолет Немає
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
--10%
Акція
Продано
-27%